Studium przypadku

Każdy budynek został stworzony jako efekt pewnej wizji, aby opowiedzieć swoją własną historię. Jak mówi stare porzekadło, „nie szata zdobi człowieka” – ale w naszym przypadku właśnie o to chodzi! Historia nabiera życia, kiedy na elewacji budynku znajdują się okładziny Rockpanel.

Typ budynku

Rodzaj projektu

Marka

Kraj

Produkty

We can't find any results that match your search

20231127 RW-RP PHO 2630
Public - Schools / Universities

Mocne kolory i solidne fasady dla szkoły na wyspie Haramsøy

Na małej wyspie Haramsøy, położonej 4 kilometry od północno-zachodniego lądu Norwegii, dokonano ciekawej rozbudowy budynku szkoły.

20230516 RW-RP PHO 2436
Public - Schools / Universities

Rodenborch College wybrał ekologiczną, a jednocześnie ognioodporną elewację z płyt Rockpanel Woods

Nowy kompleks edukacyjno-sportowy Rodenborch College w Rosmalen łączy dwie szkoły pod jednym dachem. Cała zewnętrzna fasada nowej szkoły i przylegająca do niej hala sportowa zostały pokryte tą samą okładziną elewacyjną Rockpanel Woods.

20230516 RW-RP PHO 2445
Residential - Row houses

Malownicze elewacje Rockpanel budynku Hof van Monet w Zaandam

W dzielnicy Zaanse, za malowniczymi "pronkgevels" (ozdobnymi fasadami charakterystycznymi dla holenderskich domów), znajduje się 23 nowo wybudowanych apartamentów. Dzięki okładzinom elewacyjnym Rockpanel budynek zachowuje tradycyjny styl architektoniczny, spełniając jednocześnie wymogi zrównoważonego rozwoju.

20230510 RW-RP PHO 2422 HERO
Residential - Blocks of flats

Budynek w kształcie żelazka i kolorze brązu ożywia miasto Karlstad

Witamy w Brf. Strykjärnet w Karlstad, budynku wielorodzinnym, w którym znajduje się 25 mieszkań rozmieszczonych na pięciu piętrach oraz taras na dachu.

20230601 RW-RP PHO 2478
Public - Hospitals

Elewacje Rockpanel lśnią na najnowocześniejszym szpitalu Heartlands

Szpital Heartlands Treatment Centre (HTC), należący do zespołu szpitali uniwersyteckich w Birmingham, NHS Foundation Trust (UHB), jest dużą inwestycją kapitałową, w której po raz pierwszy szereg ważnych usług znalazło się pod jednym dachem i ma na celu leczenie do 1500 pacjentów dziennie.

20230330 RW-RP PHO 2385
Residential - Single family houses

Nowoczesny charakter dobudówki dzięki płytom elewacyjnym Rockpanel Stones

Po wstępnych konsultacjach, podczas których właściciele wyrazili swoje życzenia i pomysły, zdecydowali się powierzyć realizację nowego projektu Elke Vonck, architektowi z Elke architectuur, która wybrała panele Rockpanel Stones na elewację zewnętrzną.

Załaduj więcej