Studium przypadku

Każdy budynek został stworzony jako efekt pewnej wizji, aby opowiedzieć swoją własną historię. Jak mówi stare porzekadło, „nie szata zdobi człowieka” – ale w naszym przypadku właśnie o to chodzi! Historia nabiera życia, kiedy na elewacji budynku znajdują się okładziny Rockpanel.

Building Types

Project Types

Brands

Countries

We can't find any results that match your search

EromesMarko office building and factory in Wijchen, Netherlands cladded with Rockpanel Woods (custom design) facade cladding.
Commercial - Office / administration
29 paź 2019

Unikalna fasada o wyglądzie drewna przyciąga wzrok

Siedziba EromesMarko, firmy tworzącej innowacyjne rozwiązania wyposażenia obiektów oświatowych, została poddana gruntownej renowacji. Fabryka w Wijchen, gdzie znajduje się również centrala firmy, powstała w 1967 roku. Na przestrzeni lat budynek był wielokrotnie rozbudowywany, teraz nadszedł czas na poważny remont. Architekt Martijn de Waal z DUAL Architects zaprojektował budynek produkcyjno-biurowy, w którym zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Przeczytaj więcej
Sherwin office in Kortenberg, Belgium cladded with Rockpanel Chameleon facade cladding.
Commercial - Office / administration
24 wrz 2019

Nowa fasada w Belgii natychmiast stała się hitem

Od początku było wiadomo, że firma wykończeniowa, znana z realizacji projektów renowacyjnych o imponującym wyglądzie, będzie chciała, aby jej nowy budynek biurowy robił wrażenie. Oczywiście to wymagało stworzenia fasady, która przyciąga wzrok. Dzięki magicznym efektom kolorystycznym, jaki dają płyty Rockpanel Chameleon, budynek stał się okoliczną atrakcją.

Przeczytaj więcej
The new Sydhaven school in Copenhagen, Denmark with Rockpanel Colours exterior cladding
Public - Schools / Universities
23 wrz 2019

Szkoła jako czynnik łączący miasto z portem

W Sydhavnen („port południowy”), dzielnicy Kopenhagi, mieści się szkoła inna niż wszystkie. Jej architektura odzwierciedla wizję szkoły, według której łączy ona miasto, port i lokalną społeczność.

Przeczytaj więcej
Sports hall 'Lärkan' in Sala, Sweden cladded with Rockpanel Stones Mineral Rust and Basalt Iron facade cladding.
Commercial - Gymnasiums / sportshalls
12 wrz 2019

Wyjątkowy wygląd nowej hali sportowej w miejscowości Sala

Zaledwie rok od rozpoczęcia budowy nowa hala sportowa Lärkan w szwedzkiej miejscowości Sala została oddana do użytku. Bryła budynku jest co najmniej nietuzinkowa. Nowa miejska hala sportowa nie tylko cieszy sportowców, ale również stanowi atrakcyjny element architektury miasteczka za sprawą artystycznej fasady z pięknymi efektami świetlnymi.

Przeczytaj więcej
Renovation of a Multi Family Housing in Hannover, Germany with Rockpanel Colours exterior cladding
Residential - Blocks of flats
06 sie 2019

Haute Couture budownictwa: kolorowa fasada w Hanowerze

W 2012 roku spółdzielnia mieszkaniowa Gartenheim wyremontowała budynek wielorodzinny z 1957 roku. Przed renowacją elewacja była otynkowana na kolor jasnobeżowy. Ale to już przeszłość! „Haute Couture”, jak nazwano blok w niemieckim Hanowerze, obecnie mieni się kolorami.

Przeczytaj więcej
Swimming pool Wodny Park in Tychy, Poland cladded with Rockpanel Chameleon facade cladding
Commercial - Other
22 lip 2019

Innowacyjny park wodny w Polsce przyciąga spojrzenia

Wodny Park Tychy to najbardziej energooszczędny park wodny w Polsce, a może nawet w Europie. Ten innowacyjny i uhonorowany szeregiem nagród budynek wznosi się na wyżyny kolorowego wzornictwa. Niezwykła elewacja wykonana za pomocą płyt Rockpanel Chameleon wzbudza ogromne zainteresowanie.

Przeczytaj więcej
Załaduj więcej