Realizacje

Każdy budynek został stworzony jako efekt pewnej wizji, aby opowiedzieć swoją własną historię. Przysłowie mówi „nie szata zdobi człowieka” – no cóż, w naszym przypadku o ‘szatę’ właśnie chodzi! Historia nabiera życia, kiedy na elewacji budynku znajdują się okładziny Rockpanel.

Building Types

Project Types

Brands

Countries

Produkty

We can't find any results that match your search

Merry Hill Case Study
Rockpanel Metals
Rockpanel Chameleon
Commercial - Shopping centres

Rewitalizacja centrum handlowego Merry Hill

Właściciele Merry Hill powierzyli firmie INC Design Associates Ltd. zadanie przekształcenia centrum handlowego w innowacyjny obiekt, który nie tylko przyciągałyby klientów w ciągu dnia, ale również stanowiłby interesujący element wizualny po zmroku.

Przeczytaj więcej
Rockpanel Case Study
Intersport France
Commercial - Shopping centres

Dynamiczna i przyjazna dla środowiska elewacja sklepu Intersport we Francji

Wykonanie elewacji nowego sklepu Intersport w Saint-Maximin (Francja) było nie lada wyzwaniem. Jednak architekt Jérôme Rol razem z firmą budowlaną Cetiban podjął się realizacji tego wyjątkowego projektu, poprawiając jakość architektoniczną budynku poprzez zastosowanie okładzin elewacyjnych Rockpanel. Dzięki temu zostały spełnione ich wszystkie wymagania w zakresie wzornictwa, trwałości, ekologii oraz łatwości użytkowania.

Przeczytaj więcej
HERO
Rockpanel Case Study
Malilla skola 
RAL 9001, RAL 7016, RAL 0707060, RAL 8023, RAL 3009
Public - Schools / Universities

Szkoła w Szwecji inwestuje w kolorowe i łatwe w utrzymaniu elewacje nowego budynku

W 2015 roku do szwedzkiej gminy Hultsfred zaczęły docierać sygnały o zbytnim zatłoczeniu szkół w gminie. Z tego właśnie powodu postanowiono wybudować dobudówkę do szkoły wówczas zwanej Venhags School oraz zmienić jej nazwę na Målilla School. Elewacje dobudówki pokryto kolorowymi i trwałymi płytami Rockpanel, łącząc w ten sposób formę i funkcjonalność.

Przeczytaj więcej
HERO
Rockpanel Case Study 
Denmark - Mazak 
New build
Rockpanel Colours RAL 2004 RAL 9010
Public - Office / administration

Przyciągająca wzrok fasada inspirowana japońskim dziedzictwem

Nowa siedziba japońskiego producenta obrabiarek Yamazaki Mazak w Middelfart, w Danii, zdecydowanie przyciąga wzrok. Kolor i wygląd fasady są inspirowane karpiami Koi i stanowią hołd dla japońskiego dziedzictwa firmy. Dzięki jaskrawemu, pomarańczowemu kolorowi nie sposób nie zauważyć budynku z autostrady.

Przeczytaj więcej
HERO
Bathmen
Rockpanel Case Study
Single family home
Rockpanel Woods Rhinestone Oak
Residential - Single family houses
06 gru 2021

Tradycyjny dom wiejski kontrastujący z elegancką, nowoczesną dobudówką

W obecnych czasach, w których praca w domu stała się codziennym elementem życia, coraz więcej osób w Holandii rozbudowuje swoje domy. Niemniej jednak tak niezwykłą dobudówkę, jak ta, która powstała w domu Erica Mandersa w Bathmen, widuje się niezbyt często. Eric jest dyrektorem handlowym w firmie Rockpanel, więc nie miał wątpliwości co do wyboru materiałów, z których ma być wykonana elewacja jego nowego biura. Płyty elewacyjne Rockpanel Woods, montowane pionowo w trzech różnych szerokościach, nadały dobudówce elegancki i nowoczesny wygląd, który doskonale się komponuje z tradycyjnym wiejskim domem.

Przeczytaj więcej
Rockpanel Case Study Emmeloord Netherlands 
Rockpanel Colours A2
Residential - Blocks of flats

Bezpieczna fasada jutra. Mieszkania w Emmeloord.

Cztery bloki mieszkalne przy ulicy Urkerweg w miejscowości Emmeloord dostosowano do wymogów budownictwa jutra. Oprócz wymiany całej instalacji elektrycznej i nowej, ekologicznej elewacji, bezpieczeństwo przeciwpożarowe stanowiło bardzo istotny element renowacji.

Przeczytaj więcej
Załaduj więcej
Image for the link to the Reference Locator