01

Najbardziej kompletna gama kolorów

Pozwól Twojej fasadzie wtopić się w otoczenie lub wykorzystaj jej konkretne akcenty w miejskim kontekście. Ciesz się pełną swobodą projektowania Twojej elewacji mając niemal nieograniczone możliwości wyboru kolorów.Oprócz naszej podstawowej palety 144 kolorów RAL/NCS, możesz wybrać właściwie dowolny kolor RAL/NCS. Po prostu skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy

02

Zaakcentuj

Tworząc elewację nie należy bagatelizować jej wyglądu. Czy chcesz, aby Twoja fasada idealnie pasowała do istniejącego otoczenia? A może wolisz, aby wyróżniała się wśród innych? Płyty Rockpanel Colours posiadają wszystko, co jest potrzebne - szeroką gamę kolorów standardowych, specjalnych i niestandardowych, umożliwiających stworzenie w pełni indywidualnego wyglądu i stylu.

03

Kształtuj i łącz

Chcąc uzyskać jak najlepszy efekt zwracasz uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Na szczęście w naszej szerokiej gamie kolorów zawsze znajdziesz idealny odcień dla Twojego projektu.Wyginanie, perforowanie, cięcie, kształtowanie i łączenie kolorów, wzorów oraz innych produktów Rockpanel pozwala w pełni dostosować projekt do Twoich potrzeb. Łącz i dopasowuj w dowolny sposób, tworząc własną, niepowtarzalną elewację.

04

Nieskazitelna fasada

Projektując Twój wymarzony budynek, masz świadomość, że najmniejsze szczegóły mają znaczenie. Podobnie jak Ty, pragniemy dążyć do doskonałości i elegancji projektu.Właśnie dlatego Rockpanel Colours oferuje wiele rozwiązań narożnych, pasujących do różnych projektów. Twój projekt może mieć konkretny wygląd i charakter, jakiego oczekujesz - wszystko zależy od Twojej kreatywności i osobistego wyboru.

05

ProtectPlus czyli dodatkowa ochrona

Powłoka ochronna ProtectPlus dodatkowo zabezpieczy Twoją fasadę. Ta przezroczysta warstwa wzmacnia ochronę przed wpływem promieniowania UV oraz poprawia właściwości samoczyszczące. Dzięki temu znaczna część zabrudzeń jest po prostu zmywana przez wodę deszczową. Usuniesz z elewacji nawet graffiti! Płyty Rockpanel Colours możemy opcjonalnie pokryć powłoką ProtectPlus.

Wszystko, o czym musisz wiedzieć Rockpanel Colours