Inspiracja dla otwartych umysłów

Inspiracja dla otwartych umysłów

Inspiracja

Proces twórczy

Oglądanie wspaniałych projektów jest zawsze inspirujące – to pomaga w procesie twórczym i stanowi szczebel w drabinie do wielkości. Dzięki naszej wyszukiwarce obiektow referencyjnych opartej na technologii Google Maps, wystarczy kilka kliknięć, aby zobaczyć, jak kreatywnie można urzyć płyt Rockpanel. Budynki, które zobaczysz są niepowtarzalnym dziełem architektów, których wizje obejmowały wykorzystanie płyt Rockpanel w roli okładzin elewacyjnych ich budowli. Teraz Twoja kolej, aby tworzyć historię i pozostawić trwały ślad swojego talentu twórczego.

Obok miniaturowej ilustracji wyróżnionej pracy wyświetla się krótkie podsumowanie projektu

  • Opis projektu
  • Dane adresowe (lokalizacja jest również przedstawiona na mapie)
  • Nazwisko architekta (jeżeli zgodził się je opublikować)
  • Zdjęcia projektu otwierane w specjalnej przeglądarce
  • Studium przypadku: tam, gdzie takie informacje są dostępne, można wyświetlić szczegółowy opis danego projektu – jeżeli te informacje są dostępne, wyświetli się przycisk „Informacje o projekcie”

Studium przypadku

W części ‘studium przypadku’ możesz przeczytać o wizji architekta, doświadczeniach wykonawcy oraz opinii właścicieli i użytkowników na temat wyjątkowych projektów budowlanych.

> Have a look at our case studies

Karty referencyjne Rockpanel

Jesteśmy bez wyjątku dumni z projektów, w które byliśmy zaangażowani – do tego stopnia, że stworzyliśmy zestaw drukowanych kart referencyjnych.

> Tutaj możesz zamówić je dla siebie

Get inspired by some great ROCKPANEL projects  in your neighbourhood

Back