Wolność projektowania

Rockpanel Metallics used in the Bangor Recycling and Environmental Information Centre in Bangor,  Northern Ireland

Zachwycająca architektura bierze się z zachwycających pomysłów. Projektując budynek, nie chcesz, aby materiały ograniczały Twoją kreatywność. W firmie Rockpanel wierzymy w tworzenie produktów, które pomagają i inspirują do projektowania na zupełnie innym poziomie. Dlatego oferujemy ponad 200 kolorów i wzorów. A to nie wszystko! Jeśli szukasz konkretnego rozwiązania w zakresie okładzin elewacyjnych, z przyjemnością stworzymy z Tobą autorskie rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i życzeń.

We believe in creating products that help and inspire you to design on a completely different level.

To Ty zdecydujesz o wszystkim

W przypadku naszych okładzin elewacyjnych wyginanie i zakrzywianie nie stanowi żadnego problemu. Okładziny elewacyjne firmy Rockpanel można wyginać, zakrzywiać i układać w dowolnym kierunku. Okładziny nie zmieniają kształtu, co gwarantuje stabilność wymiarową na wiele lat. Dzięki temu można stosować wąskie złącza o szerokości zaledwie 6 mm.

Jesteś gotowy, żeby wyrazić swoją kreatywność?

Projektując, miej w sobie mnóstwo odwagi, pomysłów i kolorów. Zaprojektuj elewację swojego budynku tak, aby wyróżniała się z otoczenia. Masz całkowitą dowolność – wystarczy, że popuścisz wodze wyobraźni.

rockpanel