Trwałość

Single Family house in Widnau, Switzerland with Rockpanel Colours exterior cladding

Zaprojektowana przez Ciebie elewacja powinna robić wrażenie przez długi czas. Nie tylko na tych, którzy mijają ją dzisiaj, ale także na ludzi żyjących w następnych dekadach. Wykorzystanie trwałych materiałów budowlanych jest tu kluczowe. Dla nas trwałość oznacza nie tylko techniczną jakość, ale także estetyczny wygląd. Wyjątkowe cechy okładzin elewacyjnych firmy Rockpanel gwarantują najwyższą możliwą jakość na wiele kolejnych lat.

Połączenie estetyki, bezpieczeństwa i trwałości: firma Rockpanel jest przygotowana na przyszłość.

Odporne i kolorowe

Na niektóre budynki duży wpływ mogą mieć warunki atmosferyczne: począwszy od deszczu i wiatru, po słońce. Na szczęście okładziny elewacyjne firmy Rockpanel są przygotowane na wszystko! Panele są odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Zapobiega to rozszerzalności cieplnej i blaknięciu kolorów. Dzięki temu nasze panele są gotowe, żeby błyszczeć – tak samo dzisiaj, jak i w przyszłości.

The Maasniel school project in Roermond, The Netherlands wth Rockpanel Brilliant & Woods exterior cladding.
Private house with Rockpanel Uni/Colours
New build of Nursery with Rockpanel Colours in Dury, France
Images of projects for USP's of Rockpanel products
Renovation and extension of the Betty-Greif school in Pfarrkirchen, Germany with Rockpanel Colours incl. ProtectPlus coating

Łatwe w utrzymaniu

Budynki są częścią świata, w którym żyjemy. W firmie Rockpanel wierzymy, że powinny być przygotowane na interakcję ze wszystkimi, którzy z nich korzystają. Dlatego stworzyliśmy panele, które są odporne na zanieczyszczenia i łatwe w utrzymaniu. Nasze elewacje są tak łatwe w utrzymaniu, że wystarczy myć je raz do roku. Dzięki temu dzieci mogą bez przeszkód bawić się w pobliżu szkolnych budynków.

rockpanel