Możliwości wykonawcze

Rustenhove VZW with Rockpanel Colours in Ledegem, Belgium

Szukasz okładzin elewacyjnych, z którymi poradzi sobie każdy monter czy budowlaniec? Montaż okładzin elewacyjnych Rockpanel jest bardzo prosty. Nie potrzeba specjalistycznego sprzętu; wystarczą standardowe narzędzia.

Bez względu na wybrany projekt, oferujemy wszelkiego rodzaju mocowania.

Łatwe mocowanie

Zdajemy sobie sprawę, że na ostateczny wygląd budynku wpływa także sposób mocowania. Rockpanel oferuje w tym zakresie kilka rozwiązań: począwszy od widocznych nitów i wkrętów (dostępnych w dowolnym kolorze z palety RAL) po częściowo widoczne gwoździe i mocowanie niewidoczne (na klej lub łączniki Easy Fix/na zakladnkę). Wystarczy wybrać mocowanie najbardziej pasujące do Twojego projektu.

New build of the ‘BMV (Broad Social Amenities) School’ in Roermond (The Netherlands)  with Rockpanel Colours and Chameleon exterior cladding
The Groninger Water Company in Hoogezand with Rockpanel Colours facade cladding
Headquarters of Rockpanel Roermond (The Netherlands), cladded with Rockpanel Metallics, Rockpanel Woods and Rockpanel Ply
Residential Campus Innopolis in Tatarstan with Rockpanel Woods & Rockpanel Colours facade cladding
Single Family House with Rockpanel Uni in Ertvelde, Belgium
Renovation of Single Family House with Rockpanel Lines2 in Menaldum, The Netherlands

Wytrzymałe jak beton, a jednocześnie bardzo lekkie

Okładziny elewacyjne Rockpanel są niezwykle wytrzymałe.  Warunki pogodowe, zmiany temperatury czy wilgotności nie mają na nie wpływu. Materiał przypomina beton: nie zwiększa swojej objętości i nie kurczy się. Z drugiej strony, płyty są bardzo lekkie i dzięki temu łatwe do obróbki i montażu. To najlepsze połączenie!

rockpanel