Nasza filozofia

Wielkie dzieła dla przyszłych pokoleń

Wybitna architektura ma w sobie coś szczególnego. Kiedy się na nią patrzy, widać, że odzwierciedla zamysł architekta w pierwotnej, nieograniczonej formie. Najwspanialsze dzieła architektury zawsze są efektem połączenia innowacyjnych pomysłów i najnowocześniejszych materiałów oraz technologii przy zachowaniu oryginalnej wizji projektantów. Naturalnie im dalej architekt wykracza poza utarte granice możliwości, tym bardziej potrzebna staje się pomoc specjalistów, którzy jego wizję ucieleśnią.

Video thumb RockWorld, Jens Birgersson, CEO

Od ponad 80 lat Grupa ROCKWOOL daje możliwość stawiania czoła wyzwaniom nowoczesnego świata. Przy użyciu kamienia – jednego z najobfitszych zasobów naturalnych na świecie – można stworzyć dzieła, które przetrwają wiele pokoleń.

Naszym najważniejszym dobrem są ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z najwyższą pasją. Dzielimy się wiedzą, aby pomóc w tworzeniu olśniewających elewacji, które w pełni urzeczywistniają wizję architekta. Nasz asortyment okładzin elewacyjnych znalazł zastosowanie w najlepszych w całej Europie osiedlach mieszkaniowych, zakładach produkcyjnych oraz budynkach handlowych i budynkach użyteczności publicznej.

Ciężko pracujemy, by życie przyszłych pokoleń było jeszcze lepsze

Od ponad 25 lat nasze produkty służą tworzeniu wygodnych i pięknych przestrzeni, które robi ą dzisiaj takie samo wrażenie jak i zaraz po tym jak powstały . W całej Europie architekci mają możliwość w pełni wyzwolić swoją kreatywność, a budynki z elewacjami Rockpanel podziwiają wszyscy, którzy na nie patrzą.

Unikalna i innowacyjna technologia produkcji okładzin zmienia skałę w wytrzymały, łatwy w obróbce materiał płyt elewacyjnych, który charakteryzuje się wyjątkowymi zaletami.

Świadome przywództwo

W dzisiejszych czasach wełna skalna na wiele sposobów usprawnia pracę i poprawia dobrobyt ludzi. Nasze rozwiązania mają znaczący wpływ na ludzkie życie, które jest bogatsze, wydajniejsze i piękniejsze.

rockpanel