Inspiracja dla otwartych umysłów

Proces twórczy

Oglądanie wspaniałych projektów jest zawsze inspirujące – to pomaga w procesie twórczym i stanowi szczebel w drabinie do wielkości. Dzięki naszej wyszukiwarce obiektow referencyjnych opartej na technologii Google Maps, wystarczy kilka kliknięć, aby zobaczyć, jak kreatywnie można urzyć płyt Rockpanel. Budynki, które zobaczysz są niepowtarzalnym dziełem architektów, których wizje obejmowały wykorzystanie płyt Rockpanel w roli okładzin elewacyjnych ich budowli. Teraz Twoja kolej, aby tworzyć historię i pozostawić trwały ślad swojego talentu twórczego.

Image for the link to the Reference Locator

Wyszukiwarka obiektów

Zainspiruj się wspaniałymi projektami Rockpanel.

Znajdź projekty Rockpanel

Studium przypadku

Każdy budynek został stworzony jako efekt pewnej wizji, aby opowiedzieć swoją własną historię. Jak mówi stare porzekadło, „nie szata zdobi człowieka” – ale w naszym przypadku właśnie o to chodzi! Historia nabiera życia, kiedy na elewacji budynku znajdują się okładziny Rockpanel.

Building Types

Project Types

Brands

Countries

We can't find any results that match your search

The Fahrenheit building in Montpellier, France with Rockpanel Colours exterior cladding
Public - Office / administration
23 paź 2018

Estetyka i efektywność energetyczna, to jego cechy charakterystyczne

Położony w strefie handlowej Hippocrate na wschód od Montpellier biurowiec Fahrenheit jest siedzibą kilku firm i gabinetów lekarskich. Wytworny budynek posiadający certyfikat HQE znakomicie wpasowuje się w otoczenie.

Czytaj więcej
Apartment block 't Zicht with Rockpanel Colours in Leusden, The Netherlands
Residential - Blocks of flats
23 paź 2018

Łagodne olbrzymy w harmonii z otoczeniem

Położone na północnym krańcu Leusden dwa budynki mieszczące 50 mieszkań zostały zbudowane zgodnie z przyciągającym uwagę projektem 't Zicht przygotowa- nym przez zespół architektów ONB.

Czytaj więcej
New school building cladded with Rockpanel Woods, located in Zaltbommel, The Netherlands
Public - Schools / Universities
23 paź 2018

Produkty Rockpanel pomagają stworzyć unikalny projekt szkoły

Budynek przypominający domek na drzewie to projekt połączenia szkoły publicznej i szkoły chrześcijańskiej w jeden budynek, wzdłuż lokalnego budownictwa socjalnego. Domek na drzewie przemawia do wyobraźni zarówno młodych jak i starszych, i jest także postrzegany jako niezwykła nowa konstrukcja wewnątrz lokalnego środowiska.

Czytaj więcej
Depot of "De Lijn" transport company with Rockpanel Colours in Antwerp, Belgium
Public - Other
23 paź 2018

Rockpanel komponuje się z Centralnym Planem Mobilności miasta Antwerpii

W ramach Centralnego Planu Mobilności miasta Antwerpii 2020, na zlecenie przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej “De Lijn” powstał nowy kompleks zajezdni, stanowiący węzeł nowych połączeń tramwajowych między centrum miasta a jego wschodnimi przedmieściami.

Czytaj więcej
The Maasniel school project in Roermond, The Netherlands wth Rockpanel Brilliant & Woods exterior cladding.
Public - Schools / Universities
17 paź 2018

Nowy budynek szkoły inspirowany drzewem

Szkoła na osiedlu Maasniel w holenderskim Roermond otrzymała inspirowany kształtem drzewa nowy budynek z czterema salami lekcyjnymi, a także nową bibliotekę, teatr plenerowy oraz plac do spotkań i nauczania otwartego.

Czytaj więcej
Betty-Greif school in Pfarrkirchen, Bavaria - Germany
Public - Schools / Universities
15 paź 2018

Szkoła specjalna z fasadą o żywych kolorach

Prostota, łatwa konserwacja i atrakcyjny wygląd – takie wymagania miała spełniać fasada rozbudowy szkoły specjalnej w Pfarrkirchen w Bawarii. Odpowiednim rozwiązaniem okazała się fasada wentylowana wykonana z okładzin elewacyjnych Rockpanel Colours. Trzy odcienie zieleni w nieregularnym układzie i ze skośnymi łączeniami płyt stworzyły zróżnicowaną i żywą fasadę.

Czytaj więcej
Załaduj więcej
rockpanel