¡Ongi etorri Euskal Herrira!
Odkryj perłę w hiszpańskiej koronie. Ruszaj z nami do Kraju Basków

¡Ongi etorri Euskal Herrira!

Wygraj niepowtarzalny wyjazd do Kraju Basków lub niezawodną pilarkę Metabo KS66 PLUS!

Weź udział w konkursie dla wykonawców fasad wentylowanych

Produkty objęte promocją:

 • płyty elewacyjne Rockpanel
 • produkty ROCKWOOL do fasad wentylowanyc

Ranking główny płyt elewacyjnych Rockpanel

Kup jak najwięcej płyt elewacyjnych Rockpanel – jeśli znajdziesz się w pierwszej 10 w rankingu, wygrasz wyjazd do Kraju Basków!

Uwaga! Mamy też specjalne nagrody dla tych, którzy znajdą się poza finałową 10 zwycięzców rankingu Rockpanel.

20 kolejnych osób (miejsca od 11-30), które dokonają w trakcie trwania konkursu zakupów płyt elewacyjnych Rockpanel, otrzymają nagrodę – pilarkę Metabo KS 66 Plus.

Nagroda specjalna

Szkolenie z zakresu montażu płyt elewacyjnych Rockpanel otrzymają wszyscy uczestnicy, którzy podczas trwania konkursu dokonają zakupów płyt elewacyjnych Rockpanel.

Ranking główny fasad wentylowanych ROCKWOOL

Kupiłeś produkty ROCKWOOL do ocieplania fasad wentylowanych w dużej ilości? Masz szansę znaleźć się w grupie 10 najlepszych, którzy pojadą do Kraju Basków!

Uwaga: Uczestnik konkursu może wygrać nagrodę główną – wyjazd do Kraju Basków tylko w jednym z dwóch rankingów głównych. O szczegóły akcji zapytaj Doradcę Techniczno-Handlowego ROCKWOOL Polska.

Ocieplenie fasady wentylowanej z okładziną z płyt Rockpanel
Ocieplenie fasady wentylowanej z okładziną z płyt Rockpanel

Ocieplenie fasady wentylowanej z okładziną z płyt Rockpanel

Ściany zewnętrzne poza funkcją konstrukcyjną spełniają również rolę zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi, inaczej mówiąc chronią przed zimnem, ciepłem, hałasem, wiatrem, deszczem. Ważne jest,aby do ich izolacji wykorzystywać materiały najwyżeszej jakości.
Czytay więcej

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym Dorardcą Techniczno-Handlowym

Andrzej Rzucidło
Tel.: + 48 601 424 202
andrzej.rzucidło@rockwool.com

woj: małopolskie, świętokrzystkie, podkarpackie

Damian Krzyszczuk
Tel.: + 48 664 834
damian.krzyszczuk@rockwool.com

woj: dolnośląskie, opolskie, górny śląsk

Daniel Zakrzewski
Tel.: + 48 601 788 098
daniel.zakrzewski@rockwool.com

woj: lubuskie, wielkopolskie, śląskie, łódzkie

Rafał Wrzosek
Tel.: + 48 601 141 174
rafal.wrzosek@rockwool.com

woj: warmińsko-mazurskie, podlaskie, Warszawa, lubelskie

Krzystof Garstka
Tel.: + 48 601 764 197
krzysztof.garstka@rockwool.com

woj: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Weź udział w konkursie

Organizowanym przez ROCKWOOL Polska dla wykonawców fasad wentylowanych i Rockpanel.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla zamieszkałych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, będących pracownikami zatrudnionymi w firmach wykonawczych zajmujących się montażem fasad wentylowanych, dokonujących zakupu Produktów ROCKWOOL Polska Sp. o.o, niezależnie od podstawy zatrudnienia i nie wyłączając zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

 

Płeć

Oświadczam, że spełniam warunki udziału w Konkursie i akceptuję regulamin (dostępny u DTH)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROCKWOOL Polska spółka z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu, w celach organizacji i przeprowadzenia Konkursu dla wykonawców fasad wentylowanych i Rockpanela oraz udostępnienia informacji o wynikach Konkursu

Ta zgoda jest nie tyle obowiązkowa, ile konieczna. Jeśli jej nie zaznaczysz, Twój udział w Konkursie nie będzie możliwy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego produktów oraz usług ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.

Kilkając przycisk "Zapisz się" potwierdzam, że zapoznałem (am) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w polityce prywatności.

Uprzejmie informujemy, iż masz prawo nie wyrazić na to zgody. Jeśli jednak tego nie zrobisz, nie będziemy mogli powiadomić Cię o nowych produktach i usługach oraz o nowych Konkursach. Pamiętaj, zawsze masz prawo cofnąć swoją zgodę, tymczasem zachęcamy Cię zostań z nami w kontakcie!

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Cigacicach, ul. Kwiatowa 14, 66-131 Cigacice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000089825, kapitał zakładowy 93.360.220 zł, NIP 927-000-52-36.
 2. Administrator danych osobowych powołał inspektora ochrony danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: ldpo@rockwool.com.
 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia Konkursu dla wykonawców fasad wentylowanych i Rockpanela oraz w innych celach na które wyraziłeś zgodę w formularzu.
 4. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
 6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty świadczące usługi związane z organizacją Konkursu m.in. z wysyłką nagród, wiadomości e-mail lub SMS do Uczestników Konkursu działające na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.
 1. Zgromadzone dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom należącym do Grupy ROCKWOOL działającym w różnych krajach w celach, dla których zostały zebrane, pod warunkiem, że wspomniane przekazywanie danych osobowych użytkownika nie jest ograniczone przepisami prawa.
 2. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
 3. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.
 4. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 5. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
 6. Jeżeli spełniasz powyższe warunki możesz wypełnić poniższy formularz i wziąć udział w Konkursie organizowanym przez ROCKWOOL Polska dla wykonawców fasad wentylowanych i Rockpanel
Back